İstanbul Da En İyi Kişisel Gelişim Uzmanı Kimdir?

Hakan Mengüç Dr. Sara, Erdem Taşkınsu, Evrim Balıkçı, Beyhan Budak gibi İstanbul da yaşayan birçok ünlü kişisel gelişim uzmanı vardır. Hakan Mengüç diğer kişisel gelişim uzmanlarından farklı olarak Mevlana eğitimi görmüş ve eğitimlerini bunun üzerine yoğunlaşarak vermektedir.

 Peki, Hakan Mengüç kimdir? 

İstanbul Da En İyi Kişisel Gelişim Uzmanı Kimdir? İstanbul Da En İyi Kişisel Gelişim Uzmanı Kimdir? Hakan Mengüç uzun yıllardır ilişkiler, beden dili, öz güven üzerine koçluk çalışmaları yapıyor ve seminerler veriyor. Uludağ Üniversitesinde öğrenim gördükten sonra Güney Afrika da Hayvan Davranışları ve Rehabilitasyonu eğitim almıştır. Dünya’nın en saygın konuşma platformu olarak kabul edilen TedX’e konuşmacı olarak kabul edilip konuşma yapmıştır. Profesyonel olarak ney ve piyano çalabilmektedir. 2 sene Bursa BB konservatuar eğitimi almıştır. Tahran’ da “Mevlana Terapi” eğitimi almıştır. Erciyes Üniversitesi ve Bozok Üniversitesi 2016 yılında “Yılın en iyi konuşmacısı” ve “Yılın en iyi yazarı” ödülüne layık görülmüştür.

Hakan Mengüç tüm ülkede kişisel gelişim olarak seminerler yapmakta ve seminerlerinde farklı olarak Mevlana terapistliği üzerine durmaktadır. Seminerlerinde ney dinletisi vermektedir. Aynı zamanda Hakan Mengüç sosyal medya üzerinde takipçilerine günlük olarak kişisel gelişim bilgileri paylaşmaktadır ve hangi şehirlerde bulunduğu hangi seminerleri verdiğini sosyal medya üzerinde takipçilerine sunmaktadır. Bilinçaltı ve hipnoz üzerine de seminerler vermektedir. Aynı zamanda da sosyal medya takipçilerine bilgilendirici video çekip sunmaktadır.

ABD Başkan Barrack Obama zamanında sosyal medya üzerinden Hakan Mengüç’ü takip ediyordu. Bunun sebebini Hakan Mengüç, bir kaç yıl önce siyasi hipnoz hakkında bir yazı yaşmış ve orada kullandığı Obama’nın hipnotik dil kalıplarına, gizli hipnoz tekniklerinden bahsetmiştir. Bu şekilde Obama’nın resmi sosyal medyası takip etmiştir.

 Hakan Mengüç’e nasıl ulaşabilirim?

Hakan Mengüç’e sosyal medya üzerinden sorularınızı sorabilirsiniz ve takip edebilirsiniz.